Zoekresultaten
Resultaat 1 - 5 (van 5)
J. Kranendonk-Gijssen De vlucht van Vasyl en Irina
oorlog in Oekraïne
De 9-jarige Vasyl en zijn 7-jarige zusje Irina vluchten samen met hun moeder uit Oekraïne omdat Rusland hun land aanvalt. Vanaf ca. 9 jaar.
Fictie
Nederlands | 93 pagina's | de Banier Uitgeverij, Apeldoorn | 2022
Gedrukt boek
Rina Molenaar | Maria Molenaar Ontdekking in Krakau
Lynn moet voor haar presentatie op de afscheidsavond van groep acht een onderwerp bedenken. Als haar oma haar mee op reis neemt naar Krakau, besluit Lynn haar presentatie te houden over Krakau in de Tweede Wereldoorlog. Met zwart-witfoto’s. Vanaf ca. 11 jaar.
Fictie
Nederlands | 124 pagina's | de Banier Uitgeverij, Apeldoorn | 2022
Gedrukt boek
Adri Burghout De zwarte ruiter
Er is veel misdaad in het Wilde Westen van de 19e eeuw. Marshal Mike Lewis maakt jacht op een bende, maar weet niet wie hij kan vertrouwen. Vanaf ca. 10 jaar.
Fictie
Nederlands | 194 pagina's | De Banier uitgeverij, Apeldoorn | 2022
Gedrukt boek
Willemieke Kloosterman-Coster De hut van oom Tom
een hervertelling in woord en beeld
Op ware gebeurtenissen gebaseerd verhaal over het leven van de tot slaaf gemaakte Tom in het noorden van de Verenigde Staten in de eerste helft van de 19de eeuw. Met kleurenillustraties. Vanaf ca. 8 jaar.
Fictie
Nederlands | 43 pagina's | Uitgeverij De Banier, Apeldoorn | 2022
Gedrukt boek
Jan Vermeulen Gevaar in Gouda
In het 16e-eeuwse Gouda hoort Jochem een geheim en probeert samen met de mooie burgemeestersdochter Machteld te voorkomen dat de Spanjaarden de stad in handen krijgen. Vanaf 12 jaar.
Fictie
Nederlands | 204 pagina's | De Banier uitgeverij, Apeldoorn | 2022
Gedrukt boek