Zoekresultaten
Resultaat 1 - 4 (van 4)
Nanda Roep Het grote geheim van Plaza Patatta
drie boeken in een band
Bundeling van de eerste drie verhalen over restaurant Plaza Pattata. De vader van Lotte en Luna begint een kinderrestaurant. Maar hoe moet dat als blijkt dat hij niet kan koken? Gedrukt in lettertype Dyslexie. Vanaf ca. 8 jaar.
Fictie
Nederlands | 222 pagina's | Uitgeverij Dyslexion, Deventer | 2013
Dyslexieletterboek
Nanda Roep De theatergek
Luna en Lotte mogen met hun school optreden in theater De Bies. Maar er loopt daar een vreemde vrouw rond die hun moeder, een beroemde operaster, bespiedt. Vanaf ca. 9 jaar. Gedrukt in lettertype Dyslexie.
Fictie
Nederlands | 91 pagina's | Uitgeverij Dyslexion, [Deventer] | 2014
Dyslexieletterboek
Geert van Diepen Arwen is onze heldin
Pip en Sem hebben een hond uit het asiel. Ze is heel lief. Maar ze is overal bang voor. Voorlezen vanaf ca. 5 jaar, zelf lezen vanaf ca. 7 jaar.
Fictie
Nederlands | 38 pagina's | Buitenzorg, [Ermelo] | 2013
Gedrukt boek
Tjeerd Brakema Onvoldoende saldo
een roman
Een communicatiestudent begint voordat hij afstudeert aan zijn carrière, maar krijgt stemmingswisselingen en raakt gokverslaafd.
Fictie
Nederlands | 144 pagina's | Uitgeverij Tobi Vroegh, Amsterdam | 2013
Gedrukt boek