Zoekresultaten
Resultaat 1 - 10 (van 10)
C.S. Lewis Brieven uit de hel
Apologie van het christelijk geloof in de vorm van parodistische brieven van een gevorderde duivel aan een beginneling.
Fictie
Nederlands | 156 pagina's | KokBoekencentrum Uitgevers, Utrecht | 2024
Gedrukt boek
Hans Peter Roel Het witte leger
tempelier voor de eeuwigheid
Na het overlijden van zijn driejarig zoontje komt een succesvol Nederlands zakenman bij de broederschap van de Tempeliers in Schotland terecht en vindt zo een nieuw perspectief voor zijn leven.
Fictie
Nederlands | 255 pagina's | N.E.X.T. company, Baarn | 2009
Gedrukt boek
Tammy Kling Het kompas
van waar je bent... naar waar je heen wilt
Als een man bij een ongeluk zijn dochter verliest en zijn vrouw zwaargewond raakt, gaat hij overmand door verdriet op reis naar wijsheid.
Fictie
Nederlands | 176 pagina's | Paradigma, Amsterdam | 2009
Gedrukt boek
Ewout Storm van Leeuwen De elementen grijpen in
Geholpen door een aantal elementen proberen Michaël en zijn zusjes een sterk vervuilde beek schoon te maken en een magisch woud te redden van de ondergang.
Fictie
Nederlands | 256 pagina's | Magister, Uffelte | 2009
Gedrukt boek
Ies Vorst Vorst ontdooit
mijn formule van overleven; columns en iezegrammen
Columns en gedichten door de orthodoxe rabbijn.
Fictie
Nederlands | 147 pagina's | Amphora Books, Amsterdam | 2009
Gedrukt boek
Ewout Storm van Leeuwen Engelen en demonen
Nog steeds strijden Michaël en zijn zusjes samen met hun vrienden voor het behoud van het magische Dal van Bran.
Fictie
Nederlands | 254 pagina's | Magister, Uffelte | 2009
Gedrukt boek
Evelina den Boef Het huis van Sofia
een Jungiaanse ontdekkingstocht naar de ziel
Een schrijver met een writer's block huurt tijdelijk een kamer in het huis van Sofia, teneinde zich daar op zijn manuscript te kunnen storten. In dit huis wonen reeds vijf vrouwen, die verschillende aspecten lijken te vertegenwoordigen van de anima van de schrijver.
Fictie
Nederlands | 159 pagina's | Spiritboek, [Nijmegen] | 2009
Gedrukt boek
Rosalie Declercq Kwaakje op schoot bij Moeder Aarde
Een nieuwsgierige kikker besluit zijn droom achterna te gaan. Onderweg ontmoet hij allerlei dieren en vreemde wezens, en uiteindelijk komt hij bij Moeder Aarde die in het paleis uit zijn droom woont. Prentenboek met lichtgekleurde illustraties. Vanaf ca. 4 jaar.
Fictie
Nederlands | 26 pagina's | Akasha, Eeserveen | 2009
Gedrukt boek
Jacob Gelt Dekker Pot met goud
filosofische roman
Persoonlijk getint verslag van een zoektocht naar inzicht.
Fictie
Nederlands | 388 pagina's | Conserve, Schoorl | 2009
Gedrukt boek
Jaap van't Veer Vleugels van de wind
gedichten
Fictie
Nederlands | 119 pagina's | Stichting Chaïm, Oostkapelle | 2009
Gedrukt boek