Zoekresultaten
Resultaat 1 - 4 (van 4)
Joke Reijnders Net een vis
De moeder van Tijs en Pip is zwanger. Pip wil wel een zusje. Tijs wil graag een grote broer. Wie krijgt z'n zin? Samenleesboek op AVI-S en AVI-E4. Vanaf ca. 6 jaar.
Fictie
Nederlands | 69 pagina's | Delubas, Drunen | 2009
Gedrukt boek
Joke Reijnders Een moordplan
de tijd van ontdekkers en hervormers, 1500-1600; Willem van Oranje
Geertje werkt in een herberg, waar ze de paarden verzorgt. In de stal hoort ze hoe twee mannen een complot beramen om Willem van Oranje te vermoorden. Leesboek met informatie over Willem van Oranje. Vanaf ca. 8 tot 12 jaar.
Fictie
Nederlands | 93 pagina's | Delubas, Drunen | 2009
Gedrukt boek
Joke Reijnders Heksenbloed en drakengoud
De moeder van Merel is een draak. Draken dol zijn op goud en glitter. Merel (11, ik-figuur) hoort een gesprek van haar moeder met een vreemde mijnheer over een juwelenroof. Is haar moeder iets van plan? Vanaf ca. 9 jaar.
Fictie
Nederlands | 119 pagina's | Leopold, Amsterdam | 2009
Gedrukt boek
Joke Reijnders Handleiding tutorlezen
Praktische handleiding voor tutorlezen, waarbij een beginnende lezer samen met een meer ervaren lezer een boek leest. Met kleurentekenigen en -foto's. Voor opvoederscollecties e.d.
Non-fictie
Nederlands | 69 pagina's | Delubas, Drunen | 2009
Gedrukt boek