Zoekresultaten
Resultaat 1 - 4 (van 4)
Jan Steur Tom in de stad
Tom gaat een dagje naar de stad en Gijsbert, het grondmannetje, reist stiekem in de tas mee. Het is zijn schuld dat Tom zijn boodschappen kwijtraakt. Leesoefenstof met korte eenregelige zinnen en gemakkelijke meerlettergrepige woorden.
Fictie
Nederlands | 21 pagina's | Zuid-Nederlandse Uitg. [etc.], Aartselaar [etc.] | 1979
Gedrukt boek
J.G. Steur Bassie en Adriaan zijn pechvogels
Bassie en Adriaan zullen in de garage wel eens de handen uit de mouwen steken, maar of dat goed afloopt
Fictie
Nederlands | 32 pagina's | Zuidnederlandse Uitgeverij, Aartselaar | 1979
Gedrukt boek
Jan Steur Tom met Joke aan zee
Omdat Joke vergeet haar pop van het strand mee naar huis te nemen, wordt die meegesleurd met de zee, maar de zeedieren brengen haar terug. Leesoefenstof met korte eenregelige zinnen en gemakkelijke meerlettergrepige woorden.
Fictie
Nederlands | 21 pagina's | Zuid-Nederlandse Uitg. [etc.], Aartselaar [etc.] | 1979
Gedrukt boek
Jan Steur Tom krijgt vriendjes
Tom ontmoet een grondmannetje dat hem uitnodigt voor het nachtelijke feest van de kleine dieren. Leesoefenstof met korte eenregelige zinnen en gemakkelijke meerlettergrepige woorden.
Fictie
Nederlands | 20 pagina's | Zuid-Nederlandse uitgeverij, Aartselaar | 1979
Gedrukt boek