Zoekresultaten
Resultaat 1 - 3 (van 3)
Daniëlle Schothorst Maffe sporten (die je nog niet kende!)
Heb je wel eens gehoord van de sporten olifanten polo of scheenbeen schoppen? Lees van alles over allerlei maffe sporten. Met veel kleurenfoto's en -tekeningen. AVI-E4. Makkelijk te lezen. Vanaf ca. 9 t/m 12 jaar.
Non-fictie
Nederlands | 46 pagina's | Zwijsen, Tilburg | 2018
Dyslexieletterboek
Daniëlle Schothorst Doornboosje
Er is een prinsesje geboren. Ze heet Doornroosje. Maar de slechte fee keert alle wensen van de goede feeën om. Doornroosje is helemaal niet lief, maar vals en gemeen. Stripverhaal op AVI-E6. Vanaf ca. 9 jaar.
Fictie | Non-fictie
Nederlands | 27 pagina's | Zwijsen, sluit aan bij school, Tilburg | 2018
Gedrukt boek
Daniëlle Schothorst Ik hou ook van mij!
Eekhoornpapa Pluis houdt heel veel van zijn zoon Pluisje. Maar als hij zegt dat hij ook van zichzelf houdt, maakt Pluisje zich vreselijk zorgen. Houdt papa Pluis dan nog maar voor de helft van hem, net als bij het delen van een appel? Prentenboek met sfeervolle kleurenillustraties. Vanaf ca. 5 jaar.
Fictie
Nederlands | 26 pagina's | Clavis, [Amsterdam] | 2018
Gedrukt boek