Zoekresultaten
Resultaat 1 - 4 (van 4)
Catherine Girard-Audet Roddels
Léa (14) is pas naar Montreal verhuisd. Ze kan haar ex-vriendje Thomas niet vergeten. Maar op haar nieuwe school ontmoet ze de leuke Alex en daar is ook de altijd behulpzame Eloi. Vanaf ca. 13 jaar.
Fictie
Nederlands | 328 pagina's | Kennes Uitgeverij, Loverval | 2015
Gedrukt boek
Catherine Girard-Audet Verloren
Léa (14) verhuist van een klein dorpje in Canada naar de grote stad Montreal. Ze mist haar beste vriendin en haar vriendje enorm, maar via sociale media onderhoudt ze het contact. Vanaf ca. 13 jaar.
Fictie
Nederlands | 312 pagina's | Kennes Uitgeverij, Loverval | 2015
Gedrukt boek
Catherine Girard-Audet Chantage
Léa heeft nog steeds gevoelens voor haar ex-vriendje Thomas, terwijl ze verkering heeft met Eloi. Over haar relatie met Eloi twijfelt ze ook, want ze verschillen wel heel erg van elkaar. Vanaf ca. 13 jaar.
Fictie
Nederlands | 336 pagina's | Kennes Uitgeverij, Loverval | 2015
Gedrukt boek
Catherine Girard-Audet Angst
De 15-jarige Léa heeft eindelijk zomervakantie. Samen met haar BFF Marilou gaat ze naar een zomerkamp, waar ze mee moeten doen aan suffige activiteiten. Gelukkig lopen er wel leuke jongens rond. Vanaf ca. 13 jaar.
Fictie
Nederlands | 362 pagina's | Kennes Uitgeverij, Loverval | 2016
Gedrukt boek